החברה

אודות חוות הסוסים

חוות LD Training שוכנת במושב אודים, והוקמה באוגוסט 2012.החווה מחזיקה כ-50 סוסים, רובם מגזע "קווטר" אמריקאי. החווה מתפרסת על פני כ-25 דונם וכוללת אורוות, שטחי מרעה ומספר מגרשי רכיבה.

בעלי החווה, מנהליה, מאמני הרכיבה והצוות העובד במקום, הם מהמנוסים בתחומם בארץ ומביאים למקום ניסיון ארוך שנים, מוניטין רב ומקצועיות. החווה עוסקת במגוון רב של תחומים: לקהל הרחב החווה מציעה בית ספר לרכיבה מערבית, ורכיבה טיפולית המסובסדת ע"י כל קופות החולים – כללית, מכבי, לאומית ומאוחדת.

בנוסף, למי שרוכב ורוצה לקחת את הרכיבה לשלב הבא, מוזמן להצטרף לנבחרת התחרויות של החווה, המתחרה במגוון רחב של מקצועות רכיבה ספורטיביים ורוכביה משתתפים במספר גדול של תחרויות רכיבה בארץ. החווה מחזיקה מספר מאמנים מקצועיים מהשורה ראשונה.

בתחום התחרויות, חוות LD Training גאה לעבוד בשיתוף פעולה ראשון מסוגו, עם אגודת מכבי תל אביב. דרך שיתוף הפעולה הזה אנו מצליחים לקדם את רוכבינו מבחינה מקצועית ולאפשר להם להשתתף ביותר תחרויות.

מדי שנה, רוכבי החווה זוכים במספר גדול של אליפויות ארציות ומביאים למועדון הרבה מאוד גאווה!

כמו-כן, החווה מציעה שירותים נוספים כמו פנסיון סוסים, אילוף ואימון סוסים, סדנאות וימי גיבוש לחברות וארגונים.

בנוסף, בחווה מתקיימים קורסים המסמיכים סטודנטים להיות מדריכי רכיבה. ההסמכה ניתנת ע"י מכון וינגייט, הגוף הגדול והמוביל בארץ בתחום הספורט, שאחראי לכך שהסטודנטים שלנו מקבלים את מסלול הלימודים המקיף והמקצועי ביותר.

כעת, בפתחו של החופש הגדול, אנו מזמינים ילדים עם או ללא נסיון קודם ברכיבה, לחוות את הסוסים והחווה שלנו בקייטנות רכיבה במחזורים של 5 ימים משעות הבוקר עד הצהריים או אחר הצהריים (לפי בחירה) ולהתנסות בחוויה יוצאת דופן.

סגירת תפריט