קורסים

קורס מדריך רכיבה- לימוד

הלימודים מתקיימים בחוות LD TRAINING במושב אודים

קישור לWAZE  הקליקו כאן

ייחודו של הקורס:
התכנית מבוססת על הצרכים האמתיים של המדריך בשטח ועל הבנת הקשיים והבעיות שבהם נתקלים מדריכים בתחילת דרכם ומעניקה כלים להתמודדות מיטבית עם בעיות אלו.

התכנית מבוססת על איזון מיטבי בין לימודים עיוניים בכיתה ובין התנסות מעשית בשטח, ומאפשרת לתלמיד הבנה מעמיקה של תחומי הלימוד משני הכיוונים – המעשי והתיאורטי.
התכנית נבנתה ע"י אנשי רכיבה מערבית, רכיבה אנגלית ורכיבה טיפולית, בכדי להביא לתוכה את כל ההיבטים והצרכים של עבודת מדריך הרכיבה בשטח.

יום פתוח רכיבה טיפולית ומדריכי רכיבה

תכנית הלימודים בקורס מבוססת על התכנית המחייבת שפורסמה ע"י מנהל הספורט וההתאחדות הלאומית ברכיבה, ומציגה נושאים ותכנים המבוססים על תכניות לימוד מקורסים ותיקים ומובילים במדינות אחרות.
הלימודים מתקיימים בחוות LD TRAINING  של ליאור דובובסקי במושב אודים במסגרת של יום בשבוע, ומשלבים תכנים מעשיים בנושאי הדרכה, רכיבה,, "horsemanship"  ותכנים עיוניים בנושאי ממשק, הדרכה, בריאות הסוס, פרזול ונושאים נוספים.

תנאי קבלה:  גיל 16 ומעלה (בוגרי כיתה י') ומבדק רכיבה.

על ההסמכה:
למסיימים בהצלחה תוענק תעודת "מדריך רכיבה לימוד" באישור מנהל הספורט. תעודה זו מאפשרת לבוגרים להדריך ספורטאים חובבים, הן בשטח החווה והן מחוצה לה.

על המורים בקורס: קורסי המדריכים של בית-הספר למאמנים מועבר על-ידי מורים בעלי ניסיון רב בהכשרת מדריכים. שנים של ניסיון לימדו אותנו

כי בחירת מורים מתאימים לקורס מדריכים, צריכה להיעשות לא רק על פי כישורי הרכיבה והאילוף שלהם, אלא גם ובעיקר על פי יכולותיהם להעביר את הידע שלהם לאחרים.

על הסוסים:
הסוסים בקורס נבחרים במיוחד כך שיתאימו ללימודי הדרכת רכיבה. אצלנו תפגשו סוסים ש"יודעים את החומר", ושיאפשרו לכם ללמוד בצורה טובה ומקצועית.

סגנון ת.פתיחה ת.סיום ימים ושעות הלימוד
מערבי/אולימפי
מחזור אפריל
22/4/2021
--
חלק א' עיוני בימי ה' 19:00-14:00 משותף לסגנונות מערבי ואולימפי
חלק ב' מעשי בימי ה' 16:00-8:00 *במקרה הצורך יתפצלו ליום נוסף.
למידע נוסף וקבלת הצעה מלאו פרטים