3 דברים שחשוב לדעת על קורס רכיבה טיפולית

3 דברים שחשוב לדעת על קורס רכיבה טיפולית

כשמדברים על רכיבה טיפולית מדברים על שיטת טיפול הידועה עוד מהמאה הקודמת (1919) ובפרט על ידי מטפלים רבים וטובים שהתלהבו מהשיטה ומאז 1960 פועלים בנחישות ושליחות נהדרת הקשורה בחסד גדול עם מטופלים בכל חתך הגילאים. 

אז מה אתם בעצם יודעים על קורס רכיבה על סוסים ומה הקשר בין אילוף סוסים לבין טיפולים פיזיים ונפשיים? במיוחד עבורכם שלושה דברים על אודות קורס אילוף סוסים ועד רכיבה טיפולית שתשנה את חייכם או חייהם של ילדיכם לבלתי היכר. 

קורס רכיבה טיפולית – זה עוזר לא רק לילדים אלא גם למבוגרים 

הדבר הראשון שהיינו רוצים לדבר אתכם בהקשר לבחירת קורס רכיבה טיפולית זה הסיוע לתקשר בצורה הטובה ביותר, לגרום לחיים להראות מושלמים גם כשקשה ואם זה לא מספיק לגרום לילדיכם להתרכז בצורה משמעותית בלימודים ולשפר את יחסיהם החברתיים ובסופו של דבר גם את רף הציונים. 

רכיבה טיפולית הייתה ותישאר הדבר הטוב ביותר שאי פעם ילידכם יחוו בזמן אמת. מחפשים קורס רכיבה טיפולית? התכוננו לרכיבה מאתגרת המשלבת אלמנטים ייחודיים כמו כדורים, טבעות וכל מיני אביזרי גירוי שיכולים לקדם בצורה הטבעית ביותר את המטרות הטיפוליות שאותם תרצו לשפר בעצמכם או אצל ילידכם. 

קורס רכיבה טיפולית ושיפור המיומנויות 

דבר נוסף שחשוב לדבר עליו ואפשר להשיגו בזכות קורס רכיבה טיפולית קשור בשיפור מגוון מיומנויות לרבות דיבור ואפילו מוטוריקה. באמצעות הרכיבה מתייחסים בכובד ראש אל הלקויות והקשיים ובו זמנית מאפשרים שיפור משמעותי לאנשים בעלי מוגבלויות.

כמו כן מאפשר הטיפול יתרון נוסף בהיבט הבעיות הרגשיות אשר באין טיפול עלולות להיות בעוכריו של מבוגר שעתידו חמק מבין ידיו בעקבות התעלמות או חוסר טיפול בזמן אמת.   

רכיבה מקצועית לאנשים שחוו טראומה ורוצים להשאיר אותה מאחור 

מבין אין ספור יתרונות, רכיבה טיפולית תהיה טובה גם לאנשים שיכולים לשפר את המיומנות שנשללה מהם ובעיקר פועלת על אנשים שחוו טראומה קשה בילדותם או בגרותם, הפנימו את המצב והתוצאות כמו דיברו בעד עצמן.

הטיפול באמצעות הרכיבה מדבר על אין ספור אפשרויות של סיוע ופתרון ובו זמנית נותן מענה גם לבעיות היפראקטיביות לרבות בעיות של לקות בתחושה. 

במאמר זה למדנו כי הרכיבה הטיפולית פולשת על כל תחומי החיים ולא מפספסת שום בעיה הן במישור האישי, הן במישור הנפשי והן במישור הפיזי. באמצעות רכיבה נכונה ומפגש בין מטפל טוב ותוכנית יעדים ברורה מראש אפשר ואפילו מומלץ לשפר את הדברים ולהשיג אפקט טיפולי מדהים עם תוצאות. 

חושבים שמישהו מכם, בן המשפחה או אפילו ילדיכם חווה חוויות שהיה רוצה לשכוח ובשלב מסוים כוח ההפנמה כבר לא פעל עבורו? בדיוק כאן כל מה שאתם צריכים זה בעלי חיים, מדריך מדהים בעל יכולות ומטרה אחת, שינוי החיים לבלתי היכר, הכול בזכות קורס רכיבה עם מטרות ומשמעות. 

כתיבת תגובה